František VALIŠ
+420 607 804 148

SANACE

/
/

Sanace

Jako profesionální firma opravujeme fasády zákazníků. Řady a plísně jsou častým problémem fasád, hlavně u zateplovacích systémů. Fima Caparol dává kompletní zateplovací systémy. Nabízí i systémová řešení na důkladnou sanaci starých a zaplísněných zateplení domů. Na jejich produkty se můžeme spolehnout.

Poradíme vám ve všech otázkách barev, designu a struktur a nabídneme na každý problém správné řešení. Vždy zaručujeme použití kvalitních výrobků a postupů ke spolehlivému splnění vašich očekávání.

Ochraňte vaše fasády a domy

Řasy a houby jsou mikroorganismy, se kterými se běžně potkáváme v přírodě. V průběhu času si našly cestu i na různé povrchy a prostředí, jako třeba fasády domů. Větší rozvoj kolonií tohoto napadení pozorujeme na tepelně izolačních systémech. Ty jsou dlouhodobě namáhány povětrností, vlhkostí, usedáním prachových částic a podobně. Moderní materiály firmy Caparol jsou již z výroby nastaveny tak, aby nedocházelo k rozvoji tohoto napadení a tím udržovaly dlouhodobě čisté fasády. U starších a poškozených zateplení i fasád bez zateplení je nutno toto napadení účinně odstranit a ochránit proti opětovnému poškození.

Jako účinný systém řešení těchto problémů nabízíme kompletní sanační nátěrový systém od firmy Caparol. Materiály jsou vyvinuty a vyrobeny se zvláštním důrazem na odstranění řas a plísní a následnou dlouhodobou ochranu. Je toho docíleno speciálním složením penetrace Capatox, která odstraní z podkladu zbytky řas a plísní po omytí tlakovou vodou a vynikajícími vlastnostmi nátěrového materiálu CarboSol. Hlavní předností je vysoká vodoodpudivost, která urychlí vysychání fasády po dešti. Obsahem speciálních fotokatalytických pigmentů zaručí dlouhodobě čistou fasádu bez biologického napadení. Obsahem uhlíkových vláken přenese drobné trhliny v pokladu a to vše při zachování vynikající prodyšnosti pro vodní páry.
© 2024 Stavavalis.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
phone-handsetcrossmenu